Lichtenberg epoxy resign

Gdy Twoja kuchnia to Twoje królestwo i dyktujesz w niej swoje warunki, gdzie niejedno danie zyskało rangę na miano królewskiej potrawy. I nawet Babcia pytała się jak tego dokonałeś. Dla Ciebie liczy się dobry smak i dbasz o każdy detal. Lubisz gdy w kuchni wrze, kipi i jest gorąco.

To dla Ciebie została stworzona ciosana z jednego kawałka drewna np. akacjowego deska, z ręcznie wypalanymi zdobieniami – wzory Lichtenberga w połączeniu z żywicą epoksydową – elektryzujące, jak uderzenie pioruna – dopełnią charakter wnętrza Twojej kuchni. Całość zabezpieczona jest olejem posiadający m.in. certyfikat Lebensmittelkontakt do kontaktu z żywnością – co sprawia, że jest bezpieczna w przyrządzaniu posiłków.

Akacjowa lub dębowa deska kuchenna klasy premium, wykonana z 1 kawałka drewna (lite drewno). Połączenie wzorów Lichtenberga z żywicą epoksydową. Całość zabezpieczona olejem posiadającym m.in. certyfikat Lebensmittelkontakt (do kontaktu z żywnością). Wykończenie olejem do blatów z atestem (do kontaktu z żywnością).

Świetny i unikatowy pomysł na oryginalny prezent!

Instagram
Tiktok